YG Business One - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: contact
km: ​ទំនាក់​ទំនង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
