YG Business One - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: webform
lt: webforma

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
