YG Business One - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: map
pl: mapa

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: contact
pl: kontakt

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
