YG Business One - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: contact
pt: contactar

en: Highlighted
pt: Destacado

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável com muitas regiões e um layout responsivo "mobile-first".
