YG Business One - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ro: O temă flexibilă, care oferă posibilitatea de a fi recolorată, compusă din mai multe regiuni și cu aranjament adaptabil la dispozitivele mobile.
