YG Business One - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: breadcrumb
ru: навигационная линейка

en: Header
ru: Шапка

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: webform
ru: веб-форма

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: contact
ru: контакт

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ru: Гибкая, перекрашиваемая тема со множеством регионов и отзывчивостью, макетом "сначала-мобильные".
