YG Business One - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: contact
th: ติดต่อ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
th: มีความยืดหยุ่น,ธีม recolorable กับหลายภูมิภาคและการตอบสนอง,รูปแบบโทรศัพท์มือถือครั้งแรก
