YG Business Plus - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Navigation
gl: Navegación

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Slider
gl: Deslizador

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado
