YG Business Plus - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: About
hi: के बारे में

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
