YG Business Plus - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Navigation
id: Navigasi

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: About
id: Tentang

en: Secondary
id: Sekunder
