YG Business Plus - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Highlighted
mg: Vaomarika
