YG Business Plus - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: logo
mn: Лого

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
