YG Business Plus - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: logo
ru: логотип

en: Navigation
ru: Навигация

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Banner
ru: Баннер

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Company Name
ru: Название компании

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: About
ru: Информация

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
