YG Business Plus - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
