YG Business Plus - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Navigation
bg: Навигация

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
