YG Business Plus - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
