YG Business Plus - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
