YG Business Plus - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Navigation
et: Menüü

en: Banner
et: Bänner

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
