YG Business Plus - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: logo
ja: ロゴ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Banner
ja: バナー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: About
ja: アバウト

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Instagram
ja: インスタグラム
