YG Business Plus - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani
