YG Business Plus - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
