YG Business Plus - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
