YG Business Plus - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە
