YG Business Plus - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: logo
ml: ലോഗോ
