YG Business Plus - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Footer Menu
nl: Voetmenu
