YG Business Plus - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Banner
pl: Baner

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Slider
pl: Suwak

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
