YG Business Plus - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه
