YG Business Plus - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Navigation
pt: Navegação

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: About
pt: Sobre

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Top Bar
pt: Topo de
