YG Business Plus - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Primary
sk: Primárny

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
