YG Business Plus - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: About
tr: Hakkında

en: Button text
tr: Buton metni

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
