YG Business Plus - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: logo
uk: логотип

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Banner
uk: Банер

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Slider
uk: Повзунок

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Post Comment
uk: Додати коментар

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель
