YG Business Plus - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
