YG Car Care - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Phone
ca: Telèfon

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.
