YG Car Care - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Email
de: E-Mail

en: Contact
de: Kontakt

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: facebook
de: Facebook

en: youtube
de: YouTube

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
de: Ein flexibles, färbbares Theme mit vielen Regionen sowie einem Responsive, Mobile-First Layout.

en: Contact Description
de: Kontaktbeschreibung

en: Opening Hours
de: Öffnungszeiten

en: Place this text in the widget spot on your site.
de: Diesen Text im Steuerelementplatz auf der Website platzieren.

en: instagram
de: Instagram
