YG Car Care - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Contact
pt: Contato

en: Phone
pt: Telefone

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável, com muitas regiões e um layout responsivo e mobile-first.
