YG Car Care - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Contact
ru: Контакт

en: Phone
ru: Телефон

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ru: Гибкая, перекрашиваемая тема со множеством регионов и отзывчивостью, макетом "сначала-мобильные".

en: Opening Hours
ru: Часы работы
