YG Car Care - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Phone
sv: Telefon

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.
