YG Car Care - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Logo
gl: Logotipo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Slider
gl: Deslizador

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
