YG Car Care - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ
