YG Car Care - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Logo
lt: Logotipas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
