YG Car Care - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Contact
pl: Kontakt

en: Phone
pl: Telefon

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Slider
pl: Suwak

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
