YG Car Care - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ
