YG Car Care - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Phone
da: Telefon

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary menu
da: Primære menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.
