YG Car Care - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fr: Un thème flexible, adaptatif, <em>mobile first</em>  permettant le changement de couleur composé de plusieurs régions.
