YG Car Care - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Contact
id: Kontak

en: Phone
id: Telepon

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary menu
id: Menu utama

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
id: Sebuah tema yang flexibel, dengan pilihan warna yang bisa diganti yang memiliki banyak daerah, dan tata letak mobile-pertama yang responsif.
