YG Car Care - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Logo
is: Táknmynd

en: Phone
is: Sími

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
