YG Car Care - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Logo
ka: ლოგო
