YG Car Care - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: facebook
nl: Facebook

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
