YG Car Care (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Email
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Phone
ja: 電話番号

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ja: 多くのリージョンを持ったレスポンシブでモバイルファーストなレイアウトの色設定が可能な柔軟なテーマ
