YG Charity - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Logo
az: loqo

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
